בדיקת האזנה

בדיקת האזנה – גילוי ומניעת פגיעה בפרטיות 

בדיקת האזנה נועדה למנוע איסוף מידע אודות אנשים פרטיים, חברות וגופים ממלכתיים ע"י שימוש בכלים ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים לביצוע בדיקות האזנת סתר המבוצעות בבית, במשרד, האזנה לטלפון נייד, חדירה למחשבים ולרשת ומניעת ריגול תעשייתי ושתילת רוגלות מתקדם במחשב האישי והעסקי.


בעידן הטכנולוגי של היום האיומים הטכנולוגיים על פרטיותך הם רבים ומגוונים. למעשה, כל המידע שלך יכול להיות נתון להאזנת סתר ומהווה מטרה הניתנת למעקב ולאיסוף ע"י גורמים עויינים, תחרותיים ועוד. לרוב,  בדיקת האזנה היא הפתרון המהיר והיעיל למניעת זליגת המידע החשוב שלך לידים לא נכונות. 

בדיקה האזנה בראש שקט

bugsweep בראשותם של צוות מומחים טכנולוגיים עם ניסיון מבצעי עשיר ותוצאות מוכחות בתחום הפרטי והעסקי כאחד. 

החברה  מקפידה לשמור על הוראות החוק ועוסקת בביצוע בדיקות לגילוי האזנות סתר.

אנו לא מספקים שירותי התקנה של אמצעי מעקב, ציתות והאזנות – אלא פועלים לגילוי ומניעת האזנות סתר.
החברה מתמחה בביצוע בדיקות לגילוי האזנה בבית, במשרד, ברכב, בטלפון נייד, קווי, ומחשבים. עם מאות לקוחות פרטיים ועסקיים מרוצים.
עבורינו – הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר !

בדיקת האזנה מתקדמת

מי מאזין לכם?

הגורמים המעוניינים במידע שלכם יכולים להיות מגוונים ורבים, ותלויים בעניין ובתועלת שהמידע הפרטי שלכם יכול לשמש בידיהם. מידע הוא כח. ומידע רגיש שנופל לידיים הלא נכונות עלול ליצור פגיעה משמעותית, בין אם מדובר במידע אישי רגיש, מידע עסקי / תחרותי שכן תוכנות האזנה שנשתלות בנייד באופן פיזי מאפשות לעקוב אחר כל פעולה בנייד, כולל היסטוריה של פעולות, סיסמאות, שיחות ווטסאפ, מידע שנמחק, תמונות, מסמכים מיקומים ועוד.

 

גילוי האזנות לטלפונים ניידים

הטלפון הנייד הפך כבר מזמן לחברו הקרוב ביותר של האדם. לצד היתרונות הרבים אשר מאפשר הטלפון הנייד, התווספו גם איומים חמורים על פרטיותנו והמידע הרגיש שלנו .
בדיקת האזנה לטלפון סלולרי ותוכנת SPYPHONE היא פעולה מקצועית הדורשת ציוד מתקדם, בתוכנות ברמות מתקדמות מאוד וטכנולוגיה חדשנית היודעת לאתר את המצאות התוכנה ודליפת המידע ולמנוע את המשך האזנת הסתר.


ביצוע הבדיקה שנעשה ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה הנה חוקית לחלוטין, וזאת בשונה מביצוע האזנה לטלפון סלולרי, המהווה עבירה פלילית, בהתאם לחוק האזנות סתר אשר העונש המקסימאלי על ביצוע העבירה הינו 5 שנות מאסר בפועל .


כיצד לבדוק אם קיימת תוכנת ריגול בטלפון?

לרוב, ישנם סימנים מסוימים היכולים לשמש כרמז לקיומה של תוכנת ריגול בטלפון,  לדוגמא, אם אתם שמים לב לתופעה של התחממות הנייד, שימוש רב בנתונים, ניסיונות שחזור אוטומטיים של הגדרות היצרן בטלפון, שמות יישומים חדשים / לא מזוהים שלא אישרתם, הרשאות שניתנו לכאורה ליישומים בלתי מוכרים ועוד.
לא בהכרח הופעת סימן אחד או יותר מהסימנים הללו מהווה הוכחה שמאזינם לכם , אך אם קיים החשד שמאזינים לכם לא תספיק בדיקה עצמאית לבסס את החשד להאזנה – חשוב לפנות בהקדם אלינו כדי לבצע בדיקה מקצועית מתקדמת צמצם ולמנוע את זליגת המידע לידהם של גורמים לא רצויים. (ראה גם בדיקת)

בדיקות האזנה

גילוי ומניעת האזנות סתר בשיטות מתקדמות

מכשיר האזנת סתר עבר התקדמות טכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות. השיפור בא לידי ביטוי בשדרוג משמעותי של הציוד לביצוע ציתות, ציוד צילום מוקטן ומשוכלל וציוד מתקדם להקלטת סתר אשר השתפר משמעותית והפך קטן, איכותי ובמחיר נגיש וזול לכל משתמש, כאשר במחיר אינו מהווה סף כניסה או מחסום .
ציוד האזנה בסיסי נמכר אפילו באינטרנט ומתאפיין בקלות הפעלה ונגישות רבה לרכישה בחנויות אונליין באתרים רבים ברחבי האינטרנט (ללא צורך באיש מקצוע להתקנתם).

ההתקדמות הטכנית בתחום האזנות הסתר, מחייבת עמידה החזית הטכנולוגית והתקדמות בהתאם ע"י הגורמים המקצועיים העוסקים בבדיקות האזנה
במסגרת בדיקת האזנה, לגילוי ציתות והאזנות סתר שונות אנו בוחנים את הימצאותם של אמצעי האזנה מוסלקים (מוחבאים) : מיקרופונים, מצלמות נסתרות מכשירי ציתות והקלטה, התקני GPS ברכב , ציתות לטלפון ועוד בבתים פרטיים, משרדים, כלי רכב ועוד.

מניעת האזנות סתר וזליגת מידע

חברתנו, בראשותם של קציני מודיעין בכירים במיל, פיתחה מערך שיטות ייחודית מעולם המודיעין ומהניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים, המטרה של השיטה בהגנה משופרת, אבטחת מידע ארגוני וסט כלים מתקדם שנועד לאפשר לצמצם למינימום את החשיפה להאזנות סתר וזליגת מידע.

מדובר בהצלחות מוכחות,  המיושמות במספר רב של חברות וארגונים.
בין אם החשד לכך שמתבצעת האזנת סתר אסורה אכן התבסס לכדי חשד סביר ובין אם ברצונכם לבצע בדיקות שגרתיות לגילוי האזנות סתר – אתם מוזמנים ליצור קשר .
חשוב שהתקשרות אלינו לצורך הזמנת בדיקת האזנה תבוצע ממקום פיזי וממכשיר שנקי מחשד להאזנה

 

בדיקת האזנת סתר

בדיקות האזנה מתקדמות – TSCM :

בדיקות האזנה TSCM הן מערך של בדיקות טכניות ופעולות אחרות המבוצעות על- ידי מומחים מיומנים, המתפעלים ציוד ומיכשור מיוחד לאיתור וזיהוי של אמצעים טכנולוגיים המאפשרים לגורם כל שהו לבצע פעולות ריגול כגון:"האזנת סתר", "האזנה", "מעקב טכני" ואו יירוט "שיחה" אחר גורם אחר בסביבה נתונה.

הגישה המתודולוגית של "Bugsweep" 

בדיקת TSCM בדומה לכל בדיקת האזנה אחרת מכל תחום נחקר אחר בחיינו חייבת לתת מענה הולם לאופי וסוג התופעה הנחקרת (במקרה שלנו התופעה הנחקרת הינה איתור אמצעי טכנולוגי המשמש את היריב לריגול). על מנת שהבדיקה תהייה אפקטיבית היא חייבת לעמוד במבחן של שני תנאי יסוד: תקפות ומהימנות.

דהינו:

 • הרלוונטיות של כלי המחקר והשימוש שעושים בהם לחקר התופעה הנחקרת.
 • מידת היציבות של תוצאות המדידה.

"bugsweep" מספקת את השרותים המתקדמים ביותר לבדיקות האזנה

א.הציוד הטכני שבו אנו עושים שימוש לגילוי האזנות TSCM וריגול טכני הינו המתקדם בעולם,

   כולל פיתוחים טכנולוגיים יחודיים בלעדיים שלנו שלא תמצא במקומות אחרים לדוגמא, אנו מפעילים

   מערכת מיוחדת וייחודית המקנה לנו יכולת טכנולוגית המאפשרת איתור משדרי GSM גם כשהללו

   נמצאים באתר במצב STANDBY . (כלומר: במידה ובאתר "מושתלים" משדרי GSM והמפעיל כיבה אותם מסיבה

    כל שהיא, אנו נאתר אותם ברמת דיוק גבוהה גם ללא הצורך בבדיקה הפיזית).

    יש לדעת : השימוש במשדרי GSM לצורך ריגול אזרחי הינו הנפוץ ביותר לשימוש כיום מכל אמצעי הריגול האחרים.     

ב.הבדיקות מתבצעות על-ידי צוות של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בעלי הכשרה טכנולוגית ונסיון רב מתחום:

   הטלפונייה והתקשורת, RF – ELF, מיחשוב ואבטחת רשתות, תשתיות ומערכות מתח נמוך.

   צוות הבדיקה שלנו יודע את מלאכתו נאמנה ועושה שימוש מיטבי ומקצועי בהפעלת הציוד ובכך ממקסימים את     

   יכולות הגילוי של אמצעי הריגול.

ג.הבדיקות המבוצעות על-ידנו הינן יסודיות וקפדניות ומהוות פתרון כולל ומקיף לקשת רחבה מאוד של איומיים.

   הבדיקות מבוצעות עלפי מפרט טכני אשר "מכסה" את האיומים שעושים בהם שימוש בתחום האזרחי.

   (ראה פרק "מידע מקצועי" סעיף "מפרט טכני").

ד.אנו מתאימים את הבדיקות לצרכים המדויקים של הלקוח , לרבות התאמת היקפי העבודה ולוחות הזמנים. אנו פועלים עבור לקוחותינו 24 שעות ביממה.

מערך בדיקות האזנה שאנו מבצעים :

 • איתור משדרי נפח אלחוטיים פעילים מכל הסוגים ובכל קשת התדרים.
 • איתור משדרים "רדומים".
 • איתור משדרים על קווי התקשורת, מחשוב וחשמל.
 • איתור משדרי IR, לייזר.
 • איתור משדרי 3G.
 • איתור משדרי wifi, bluetooth.
 • איתור משדר GSM במצב שידור ובמצב STANDBY
 • איתור מיקרופונים.
 • איתור אמצעי הקלטה.
 • איתור מצלמות נסתרות.
 • איתור חיבורים צולבים במערכות התשתית.
 • איתור מערכות מעקב.

 

 

  דילוג לתוכן